Školenia

Kurz práce s počítačom a internetom pre všetkých, ktorým chýbajú základné zručnosti v tejto oblasti. Záujemcovia sa naučia ovládať počítač, pracovať s textom, vytvárať tabuľky, prezentácie a taktiež sa naučia efektívne používať internet. Kurz je pre všetkých účastníkov bezplatný.

Cieľovou skupinou sú zamestnanci a SZČO, ktorým nové znalosti pomôžu k lepšiemu pracovnému uplatneniu.

Dokopy sa bude konať 5 školení v mestách Levice, Nitra, Trenčín, Považská Bystrica, Topoľčany, v každom meste jedno.

Každé z týchto bezplatných školení sa bude konať počas 6 dní v priebehu 2 týždňov (v období medzi júlom a septembrom 2021). Pôjde o 2 piatky a 2 víkendy (teda 2 piatky, 2 soboty a 2 nedele), každý deň od 09:00 do 17:30.

Učivo preberané na školení bude prispôsobené požiadavkám záujemcov. Nakoľko je celý kurz veľmi obsiahly, na školení sa budeme venovať iba tým témam, ktoré budú pre záujemcov najviac potrebné v zamestnaní. Zvyšné učivo bude v budúcnosti prístupné v podobe webovej stránky.

Cena: zdarma.

O presných dátumoch a časoch vás budeme priebežne informovať po nezáväznej registrácii na tomto odkaze: www.tiny.cc/skolenie.

Minulé školenia:

Bližšie informácie: E@I, Ľudovíta Štúra 633/37a, 018 51 Nová Dubnica, alebo na e-mailovej adrese info@pocitacprekazdeho.sk.