Školenia

Kurz práce s počítačom a internetom pre všetkých, ktorým chýbajú základné zručnosti v tejto oblasti. Záujemcovia sa naučia ovládať počítač, pracovať s textom, vytvárať tabuľky, prezentácie a taktiež sa naučia efektívne používať internet. Kurz je pre všetkých účastníkov bezplatný.

Cieľovou skupinou sú najmä zamestnanci a SZČO, ktorým nové znalosti pomôžu k lepšiemu pracovnému uplatneniu. Školenie je však otvorené aj ostatným záujemcom.

Učivo preberané na školení bude prispôsobené požiadavkám záujemcov. Nakoľko je celý kurz veľmi obsiahly, na školení sa budeme venovať iba tým témam, ktoré budú pre záujemcov najviac potrebné v zamestnaní. Zvyšné učivo bude v budúcnosti prístupné v podobe webovej stránky.

Cena: zdarma.

Toto bezplatné školenie sa bude konať počas 8 dní v priebehu 2 týždňov (v období medzi augustom – novembrom). Pôjde o 4 dni v popoludňajších/podvečerných hodinách a ďalšie 4 počas víkendu od rána do popoludnia/večera.

O presných dátumoch a časoch vás budeme priebežne informovať po nezáväznej registrácii na tomto odkaze: www.tiny.cc/pocitacprekazdeho.

V prípade záujmu môžete zavolať i na t.č.: 0 910 293 139.

Školenia v rámci projektu sa konali už v Partizánskom, Prievidzi, Bánovciach nad Bebravou a budú sa konať v Nitre, Topoľčanoch, Leviciach, Trenčíne a Považskej Bystrici.

Minulé školenia:

Bližšie informácie: E@I, Februárová 2, Partizánske (Dom služieb, 2. poschodie) alebo na e-mailovej adrese info@pocitacprekazdeho.sk.